Jaký byl rok 2022 v RedVillage.cz?

RedVillage.cz: Co se stalo v roce 2022?

Ani se mi nechce věřit jak ten čas letí. Pořád mám v živé paměti svůj první seminář v Redvillage.cz. Vybavuju si jak jsem byla nervózní z cesty do neznáma. Bylo jaro, ještě trochu zima a já se točila v bludném kruhu nefunkčního vztahu a vyhoření z práce.

Byla jsem nešťastná a odhodlaná „něco“ dělat. Sama jsem netušila, co to „něco“ bude a jaký mohou věci nabrat spád, když si to dovolím.

Dovolila jsem sama sobě opustit nefunkční a nechat do svého života přijít nové a neznámé. Stala jsem se součástí RedVillage.cz. Díky tomu mám poprvé v životě pocit, že někam patřím a, že tam patřím přesně tak, jak jsem. Cítím silnou podporu celého kmene. Vnímám, jak můžu růst, i to jak můžu selhat a nechat se vidět ve své slabosti a zranitelnosti.

Věřím, že to můžete cítit dost podobně jako já.

Možná jste pravidelnými návštěvníky našich seminářů. Možná jste u nás ještě nikdy nebyli.

Ať je to tak nebo tak – začtěte se do tohoto článku a zjistěte, co se stalo v roce 2022 u nás v RedVillage.cz

Beltain – seminář nejen o hranicích

Beltain je jedním z pokročilejších v nabídce seminářů Redvillage.cz. Přináší možnost prozkoumat vlastní sexualitu a intimitu, více se propojit s našim tělem, dovolit si prožít sílu přítomného okamžiku a v neposlední řadě možnost pracovat s tématem hranic. Téma hranic a schopnost říct, kdy „ano“ a kdy „ne“ patří k zásadním dovednostem, nejen na našich seminářích ale i v každodenním životě.

,,V průběhu celého víkendu jsem se cítila v bezpečí a v přátelském přijímajícím prostředí, za to moc děkuji. Po kurzu se cítím skvěle, více vnímám své hranice. Naslouchám si.
Cítím se sebejistější a víc v komfortu sama se sebou, i vůči okolí.
Kurz bych doporučila všem, kterým se v životě opakovaně dějí věci, které s nimi nesouzní. Taky těm, kdo chtějí nahlédnout do sebe a prozkoumat svou sexualitu a touhy.“

K. /sociální pracovnice/, účastnice semináře Beltain, 2022

Masážní chrám – setkání pro milovníky doteků

Masážní chrámy jsou velmi oblíbená setkání propojující podobně naladěné lidi. V rámci masážního chrámu je možné praktikovat praxe, které se účastníci tohoto semináře učí na desetidenním výcviku Core Touch I. a Core Touch II. Vše probíhá v přátelském a podporujícím duchu, v atmosféře přijetí a bezpečí. Díky masáží je možné dočerpat do svého těla energii a nastartovat se do dalších všedních i nevšedních dnů. Účastníci tohoto semináře mají dostatek času nejen pro vlastní praxi, ale i pro sdílení a relax – velmi oblíbená je společná sauna.

,,Ráda bych celému týmu ještě jednou poděkovala za úžasný víkend ve společnosti báječných stejně laděných lidiček. Ještě stále doznívají prožitky, uvědomění a blahodárná energie. Velmi ráda jsem vás znovu viděla. Vše co děláte dává obrovský smysl a moc za vás děkuji, že jste, a že dáváte možnost ostatním lidem se rozhodnout jakou cestu v životě si zvolit.“

Naďa /živnostník/, účastnice Masážního chrámu, 2022

Masážní víkend s dětmi – hravé setkání pro děti i rodiče

Hravé a rozjívené setkání pro rodiče a jejich malé i větší ratolesti. Tohoto semináře se účastní jak rodiče, kteří mají samy zkušenost s masážemi a chtějí tento svět hravou formou představit svým dětem, tak i rodiče, kteří hledají možnosti jak se více se svými dětmi sblížit.

Tento víkend je plný dětského smíchu a radosti ze společně stráveného času.

,,Mně se moc líbilo to masírkování – něco mě lechtalo, ale něco bylo dobrý. Bavilo mě masírkovat mámu, hlavně jak sem na ní mohl dělat ohníček a vlny. A taky se mi líbilo, že tam byla kuchařka, se kterou jsem si mohl popovídat. A taky, že každé ráno byla velikánská snídaně. Taky jsme hodně tancovali a hrál jsem si s ostatníma.”

Kryštof /loupežník a jedlíků král, 8 let/

Polarita – poznej sám sebe

Polarita je novým konceptem mezi našimi semináři a hned slaví obrovské úspěchy. Po vypsání termínu tohoto setkání se doslova strhl boj o místa. Polarita je místem, kde můžete v bezpečném a podporujícím prostředí zkoumat sami sebe – to jak se cítíte ve vztazích, jak dokážete zaujmout muže nebo ženu, kde se cítíte nejistě.

Toto setkání je plně praktických cvičení, které vás mohou přivést k většímu poznání sebe sama, k poznání toho jak působíte navenek i jak na své okolí vyzařuje to, co je uvnitř vás.

„Určitě to byl víkend, kdy jsem zase po delší době nahlédl do sebe, byl to hluboký pohled. Jak jsem zmiňoval, tato oblast je pro mě nová a tak jsem mohl uvidět jak to mám. Jednak jako muž, jednak jako muž vůči ženám. Uvědomil jsem si, jak jsem v této oblasti „pozadu“ a taky to, že v mém životě jsem neměl vzory, od nichž bych se mohl učit. Také to, že ani já jsem v tomto směru nemohl být vzorem mému synovi.“

Petr /táta, zaměstnanec/, účastník semináře Polarita, 2022

Polarita pro páry – sebe už znáš, a jak je na tom tvé partnerství?

Pro ty, kdo se chtějí ponořit do zkoumání vlastního vztahu jsme v roce 2022 vypsali seminář Polarita pro páry. V rámci tohoto setkání si účastníci mohli projít celou řadou praxi, které odhalovaly, jak na tom ve vztazích jsem. Mnohdy to bylo bouřlivé, a to primárně kvůli starým bolístkám a zraněním, které tak rádi „uklízím“ pod koberec. Mnohdy se účastnici ponořili do své frustrace, vzteku a strachu spojeného se vztahem. Ukápla nejedna slzička. Nemějte strach – ze sdílení všech přítomných víme, že se jedná o velmi posilující zážitek, který jim pomohl k uvědomění si stavu daného vztahu.

,,V pátek jsme málem nedojeli, protože jsme se cestou opět tak hádali, že se zdálo, že je náš vztah už naprosto u konce a nemá ani cenu jezdit. Nějak se mi podařilo partnera přesvědčit, že jestli to nemá cenu, tak ať stejně jedeme, že není co ztratit. V neděli jsme odjížděli oba dosycení tím, co jsme od druhého potřebovali a s velkou nadějí, že to spolu zvládneme. Dokonce jsme si i cestou domů normálně povídali, bez výčitek, bez hádek, i když to byla citlivá témata. Dneska mi chodí do zpráv srdíčka a já se těším, kam se náš vztah ještě posune.“

Petra /anestezioložka, tvůrkyně projektu Probuď život ve svém těle/, účastnice semináře Polarita pro páry, 2022

Rituál uzdravení: vnitřní muž a žena

Rituál uzdravení je naprosto novým konceptem v nabídce seminářů Redvillage.cz. I když je to mládě, pozadu rozhodně není a má se čile k Světu! Prvního běhu tohoto semináře, který se nesl v duchu společného záměru uzdravování vnitřního muže a ženy, se zúčastnilo 13 statečných. Páteční rapé krásně otevřelo naši mysl i tělo, a díky tomu nás nastavilo na proces uzdravování našich vnitřních částí. Sobotní den plynul v duchu vedených konstelací a triprocesů. Velkým tématem bylo léčení rodových linií a nalezení vlastní síly. Naši účastníci se v rámci tohoto setkání setkali s žabkou kambo. Díky této šamanské medicíně došlo k propuštění a odevzdání toho, co nás drží v životě zpátky.

,,Tak tohle byla jízda. S tématem vnitřní muž a žena koketuju už nějakou chvíli. A tohle bylo přesně to, co jsem potřeboval!“

P., účastník semináře Rituál uzdravení, 2022

Silvestr – oslava konce roku v radosti a hravosti

Vše, co jsme v tomto roce prožili z nás udělalo ty, kterými jsme dnes.

Společně s našimi účastníky jsme se setkali v posledních dnech roku 2022 a v radosti a hravosti, se s tímto rokem rozloučili a zanechali v něm vše, co nám již neslouží. A co jsme dělali – věnovali jsme se našim záměrům a zkoumání toho, co si chceme do nového roku přitáhnout. Naše záměry dostaly konkrétní podobu při tvoření jantry/visionboardu. Navštívili jsme společně saunu i temné a nevymetené kouty naší mysli – prostřednictvím vedených konstelací. Třešničkou na dortu byl SILVESTROVSKÝ RITUÁL, při kterém jsme společně posílali energii do našich záměrů.

„Moc se mi líbilo celkové vedení semináře, bylo velmi laskavé, podporující i jasne. Cítila jsem se dobře, podporovaná, uvolněná, mezi svými, sama sebou, cítila jsem se v bezpečí.“

Ziara /masérka/, účastnice semináře Silvestr, 2022

Rok 2022 je za námi!

Byla to nádherná cesta, které je každý z vás součástí!

Rádi do našeho kmene přivítáme nové tváře!

Těšíme se na vše, co nám přinese rok 2023!